KONST / Litografier / Färglitografi 14088538
nr 1408 8538
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/210, daterad -79, yttermått inklusive ram: 44x60 cm. Signerad
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:08:12
16/7 09:13:23
100 kr
19/7 18:59:31
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg